Декларування доходів і майна публічних службовців — це один з ефективних способів забезпечення підзвітності публічного сектору на шляху запобігання корупції

За ініціативи голови Дніпропетровської обласної ради Миколи Лукашука та Дніпропетровської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, для депутатів всіх рівнів області та працівників рад, 02 березня 2021 року проведено відеосемінар щодо електронного декларування та особливостей заповнення декларацій. 

Перед початком  роботи усіх учасників привітав АДАМСЬКИЙ Анатолій Павлович — радник голови Дніпропетровської обласної ради, виконавчий директор Дніпропетровської обласної асоціації органів місцевого самоврядування, депутат Дніпропетровської обласної ради.

У відеосемінарі також приймалі участь:

ЩЕРБАКОВ  Павло Семенович – заступник директора Дніпропетровського Регіонального Інституту Державного Управління Національної Академії Державного Управління при Президентові України;

ДАЦЬКО Тетяна Федорівна – начальник управління регіональної політики та взаємодії з органами місцевої влади виконавчого апарату Дніпропетровської обласної ради;

СВІРЕНКО Олександр Анатолійович- начальник управління взаємодії з правоохоронними і контролюючими органами, правового забезпечення та антикорупційної політики виконавчого апарату Дніпропетровської обласної ради;

СИДОРЕНКО Кирило Геннадійович – адвокат, фахівець з питань електронного декларування

Декларування доходів і майна публічних службовців — це один з ефективних способів забезпечення підзвітності публічного сектору  на шляху запобігання корупції.

Це один із новітніх фінансових інструментів, призначених для протидії корупції державного управлінського апарату, що обумовлено однією з вимог Європейського Союзу, яка передбачена для встановлення безвізового режиму.

У 2017 році Україна здійснила великий управлінський експеримент, спрямований на протидію корупції. Було сформовано відкритий Реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування.

У вільному доступі, за оцінкою НАЗК, мають бути щорічні декларації, які включають інформацію про майно, доходи, фінансові зобов’язання та видатки близько 1,5 млн. посадовців.

Згадане декларування представників влади є одним з масштабних антикорупційних проектів. Ефект від якого, є не меншим ніж запровадження електронних публічних закупівель та безконтактного надання електронних адміністративних послуг.

Не дивлячись на те, що це не перший рік, коли суб’єкти декларування мають подати свої декларації, антикорупційне законодавство зазнає змін та потребує постійного роз’яснення.

Зважаючи на це, ми підготували для учасників семінару роз’яснення вимог до заповнення електронної декларації та звернули увагу на типові помилки, які виникають під час її заповнення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Заявка на участие

Контактная информация
Представление


Размещение

Съемка


Заявка на участие

Контактная информация
Представление


Фестивальний внесок


Съемка