Другий обласний дистанційний фестиваль-конкурс
«ПЕРЛИНКИ ДІПРОПЕТРОВЩИНИ-2021»

Фінал другого обласного дистанційного фестивалю-конкурсу  «Перлинки Дніпропетровщини-2021» відбувся під егідою Дніпропетровської обласної ради та Дніпропетровської обласної асоціації органів місцевого самоврядування традиційно 1 червня в день міжнародного захисту дітей!

Цьогоріч було подано понад 250 заявок від бажаючих прийняти участь у конкурсі, загалом це близько 1000 учасників, які змагалися у 4 номінаціях: вокал, хореографія, інструментальний жанр, оригінальний жанр.

Виступи учасників оцінювало професійне журі: народні та заслужені артисти України, а в онлайн-режимі, рекомендований голова   багатьох міжнародних журі музичних  конкурсів в Італії, Іспанії, Португалії, Вірменії, Молдові, Румунії, Сербії, Великобританії, Мальті, Словенії, Україні, Туреччини — Россі Йорданова. У прямому ефірі усіх учасників привітав Віталій Козловський — український співакзаслужений артист України та подарував свій новий кліп.

Дуже важко було визначатися з переможцями, бо кожний виступ – це перлинка, але конкурс є конкурс і за висновком журі обрано 39 найсильніших юних талантів у своїх номінаціях.

Спонсорами фестивалю-конкурсу «ПЕРЛИНКИ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ-2021»  цього року стали:

  • генеральний партнер – солодкого простір «ЦУКЕРВІЛЬ»;
  • парк розваг «ПЛАНЕТА» у м.Дніпрі;
  • торговельна-виробнича група «КУНИЦЯ»,

які, у свою чергу, також як и журі, визначились з переможцями від спонсорів та нагородили їх своїми подарунками.

ПЕРЕМОЖЦІ ДРУГОГО ОБЛАСНОГО ДИСТАНЦІЙНОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ «ПЕРЛИНКИ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ-2021»:

Номінація «ВОКАЛ»

Вікова категорія  5-9 років:

І місце – Кравченко Діана, Вільногірська міська громада;

ІІ місце — Молодший хор «ГолосOk», Царичанська  селищна  громада;

ІІІ місце — Лялюк Ляля, Кам’янська міська громада.

Вікова категорія  10-12 років:

І місце – Кулинич Олеся, Межиріцька сільська громада;

ІІ місце — Юндіна Христина, Новоолександрівська сільська громада;

ІІІ місце — Народний художній колектив Театр пісні «Альянс» (середня група), Дніпровська міська громада.

Вікова категорія  13-16 років:

І місце – Народний художній колектив Театр пісні «Альянс» (творча група), Дніпровська міська громада;

ІІ місце — Панібудьласка Анастасія, Петриківська селищна громада;

ІІІ місце — Захаркевич Єлизавета, Кам’янська міська громада.

Номінація «ХОРЕОГРАФІЯ»

Вікова категорія  5-9 років:

І місце — Колектив сучасної хореографії «Riviera» (молодша група), Криворізька міська громада;

ІІ місце – Зразковий хореографічний колектив «Форсаж», Широківська селищна громада;

ІІІ місце — Ансамбль народного танцю «Барвінок», Криворізька міська громада.

Вікова категорія  10-12 років:

І місце — Зразкова студія сучасно-естрадного танцю «ЛЕГО», Богданівська сільська громада;

ІІ місце — Творче об’єднання «Балетна студія», Павлоградська міська громада та Танцювальна студія сучасного танцю «UDANCE», Дніпровська міська громада;

ІІІ місце — Dance Club П@вутина, Іларіонівська селищна громада.

Вікова категорія  13-16 років:

І місце — Зразковий ансамбль хореографічної мініатюри «Жарт», Криворізька міська громада;

ІІ місце — Зразковий ансамбль народного танцю «Самоцвіт», Криворізька міська громада;

ІІІ місце — Народний ансамбль народного танцю «Калинонька», Криворізька міська громада.

Номінація «ОРИГІНАЛЬНИЙ  ЖАНР»

Вікова категорія  5-9 років:

І місце- Ганул Олександра, Жовтоводська міська громада;

ІІ місце – Мельник Дмитро, Карпівська сільська громада;

ІІІ місце – Народний колектив школа моделей «Вітражі», Криворізька міська громада.

Вікова категорія  10-12 років:

І місце- Зразкова естрадно-циркова студія «Шапіто», Криворізька міська громада;

ІІ місце — Книш Анастасія, Обухівська селищна громада;

ІІІ місце — Ващук Поліна, Павлоградська міська громада.

Вікова категорія  13-16 років:

І місце — Народний колектив школа моделей «Вітражі», Криворізька міська громада;

ІІ місце – Білик Ярослав, Криворізька міська громада;

ІІІ місце — Лопатніченко Анна, Васильківська селищна громада.

Номінація «ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ  ЖАНР»

Вікова категорія  5-9 років:

І місце- Ансамбль ложкарів «Юні віртуози», Обухівська селищна громада;

ІІ місце – Родякіна Єва, Магдалинівська селищна громада;

ІІІ місце — Дехта Ернест, Вільногірська міська громада.

Вікова категорія  10-12 років:

І місце- Насс Анастасія, Царичанська  селищна  громада;

ІІ місце – дует Циб Марк та Циб Захар, Магдалинівська селищна громада;

ІІІ місце — Інструментальний дует (ф-но) Горбунов Олександр, Кудрицький Володимир, Межиріцька сільська громада.

Вікова категорія  13-16 років:

І місце- Зразковий художній колектив ансамбль гітаристів «Камертон», Павлоградська міська громада;

ІІ місце – Іванова Марія, Вільногірська міська громада;

ІІІ місце — Солдатченкова Дарина, Вільногірська міська громада.

Крім того, отримали

Гран Прі — Уланова Віолетта, Васильківська селищна громада (Номінація ВОКАЛ, вікова категорія  10-12 років);

Приз глядацьких симпатій — Клочко Поліна, Дніпровська міська громада (Номінація ВОКАЛ, вікова категорія  13-16 років).

Всі учасники фестивалю-конкурсу «Перлинки Дніпропетровщини-2021» здобули прекрасний досвід, знайшли однодумців та отримали неоціненне професійне задоволення! Дякуємо всім за участь!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Якщо ви маєте питання або пропозиції - заповніть форму і ми зв'яжемось з вами


Для співпраці звертайтеся: doaoms.kp@gmail.com










Заявка на участие





Контактная информация








Представление






Размещение









Съемка






Заявка на участие





Контактная информация








Представление






Фестивальний внесок


Съемка