З 15 по 17 червня 2021 року відбулося онлайн-навчання за темою «ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ»

Дніпропетровська обласна рада разом з обласною асоціацією органів місцевого самоврядування, КП «Цифровий документообіг» Дніпропетровської обласної ради» та Дніпропетровським регіональним інститутом державного управління Національної академії державного управління при Президентові України з 15 по 17 червня 2021 року провели  онлайн — навчання з підвищення рівня професійної компетентності публічних службовців та уповноважених осіб з публічних закупівель комунальних підприємств нашого регіону за темою: «Публічні закупівлі».

В заході прийняли участь 27 публічних службовців об’єднаних територіальних громад та 25 уповноважених осіб з публічних закупівель комунальних підприємств області.

Привітали учасників онлайн-навчання з побажаннями плідної співпраці гості семінару:

АДАМСЬКИЙ Анатолій Павлович – радник голови Дніпропетровської обласної ради, виконавчий директор Дніпропетровської обласної асоціації органів місцевого самоврядування;

ЖУРАВЕЛЬ Олена Анатоліївна – начальник  відділу державних закупівель управління бухгалтерського обліку, фінансів та моніторингу діяльності виконавчого комітету Дніпропетровської обласної ради;

ЩЕРБАКОВ Павло Семенович – к.е.н., доцент, заслужений економіст України, заступник директора Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Лектором онлайн-навчання була СЄДНЕВА Маргарита Євгенівна (юрист, спеціаліст з державних/публічних закупівель з 10-річним досвідом, журналіст).

У процесі семінару слухачами було опрацьовано 9 тем лекцій, а саме:

— «Теоретико-методологічні основи застосування законодавства з питань публічних закупівель»;

— «Система нормативно-правових актів та огляд електронних майданчиків у режимі онлайн»;

— «Тендерний комітет та уповноважені особи»;

— «Планування закупівель. Порядок визначення предмету закупівлі. Спрощені закупівлі»;

— «Відкриті торги. Тендерна документація»;

— «Переговорна процедура»;

— «Договір про закупівлю. Порядок внесення змін до договору»;

— «Контролюючі органи у сфері публічних закупівель»;

— «Процедура оскарження. Відповідальність у сфері публічних закупівель».

Крім цього було проведено 5 практичних занять  на веб-порталі prozorro.gov.ua та за підсумком навчання проведено тестування слухачів у режимі онлайн.

В ході семінару слухачам надано роздатковий матеріал нормативної бази по темі «ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ» в електронному вигляді та відеозапис лекційних занять.

Згідно опитування за результатами проведеного заходу, слухачі відзначили  високий рівень професіоналізму лектора, якість наданого роздаткового матеріалу та позначили необхідність у повторному семінарі з публічних закупівель на передодні тестування  уповноважених осіб у листопаді-грудні 2021 року.

За результатами онлайн-навчання слухачі отримали сертифікат про підвищення кваліфікації з нарахуванням 0,5 кредиту ЄКТС (15 годин).

Впевнені, що тільки в діалозі та співпраці ми разом зможемо створити сучасну систему підготовки та перепідготовки фахівців, здатних вирішувати надзвичайно складні професійні завдання у сфері економіки та управління!

ДЯКУЄМО ВСІМ ЗА УЧАСТЬ!!!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Якщо ви маєте питання або пропозиції - заповніть форму і ми зв'яжемось з вами


Для співпраці звертайтеся: doaoms.kp@gmail.com


Заявка на участие

Контактная информация
Представление


Размещение

Съемка


Заявка на участие

Контактная информация
Представление


Фестивальний внесок


Съемка